MCS, pierwsza giełda zawierająca listę kontraktów terminowych TRON’s SUN i KLAY Klaytn’s KLAY

Singapur, 20 września 2020 r. – Po raz pierwszy w branży MCS ( MyCoinStory ), globalna giełda instrumentów pochodnych na kryptowaluty, ogłosiła wprowadzenie na giełdę kontraktu futures SUNUSDT 18 września 2020 r.

Zaledwie dzień przed tym uruchomieniem kontrakt futures KLAYUSDT został wydany 17 września 2020 r., który był jednocześnie pierwszym notowaniem kontraktów futures w branży

Token SUN używany w kontraktach terminowych Bitcoin Circuit jest obecnie najbardziej znanym eksperymentalnym tokenem projektu DeFi (Decentralized Finance) Fundacji TRON. Z danych opublikowanych przez TRON Foundation wynika, że ​​w okresie Genesis Mining w SUN postawiono 6,7 miliarda TRON, czyli około 191 milionów dolarów. Token KLAY w kontraktach terminowych KLAYUSDT jest rodzimą walutą łańcucha blokowego Klaytn opracowanego przez Ground X, spółkę zależną Kakao Corporation.

Ta seria publikacji kontraktów terminowych nosi nazwę „Colorful Quanto”, seria produktów quanto o „kolorowych” cechach i odmianach.

Kontrakt ilościowy odnosi się do instrumentu pochodnego, który jest rozliczany jako inny składnik aktywów zamiast waluty bazowej lub waluty przeciwnej w parze transakcyjnej. Pierwszy produkt Quanto MCS, kontrakty terminowe KLAYUSDT i ostatnio wydany SUNUSDT są rozliczane w BTC z marginesem BTC , a nie w walucie bazowej USDT lub walutach przeciwnych, odpowiednio, KLAY i SUN. MCS koncentruje się na wprowadzaniu bardziej unikalnych produktów Quanto futures, zanim zrobią to inne giełdy.

Przedstawiciel MCS zacytował, że „jest wielu handlarzy kryptowalutami, które wykazują duże zainteresowanie i często te kryptowaluty ulegają dużym wahaniom. Umieszczając więcej produktów Quanto futures na MCS, możemy zaoferować różnorodne opcje handlowe, z których mogą korzystać prawdziwi inwestorzy. ”

W międzyczasie trwa program nagród i konkurs handlowy z pulą nagród wynoszącą 10 000 KLAY, aw najbliższej przyszłości spodziewanych jest więcej wydarzeń dotyczących kontraktów terminowych na SUNUSDT.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z support@mycoinstory.com

MCS (MyCoinStory.com) to platforma do handlu kontraktami wieczystymi kryptowalut nowej generacji, stworzona przez ekspertów z branży finansowej i blockchain.

Wraz z zespołem ekspertów MCS idzie ramię w ramię z traderami, aby uzyskać dostęp do wolności finansowej w najlepszy możliwy sposób, tworząc niezawodne środowisko handlowe dla handlowców, które obejmuje systemy informatyczne na poziomie przedsiębiorstwa, wielojęzyczną obsługę klienta online oraz partnerstwo z wiodąca w branży firma zajmująca się przechowywaniem aktywów cyfrowych, „BitGo”.

MCS stale ulepsza swoją platformę handlową dla traderów, aby inwestorzy mogli marzyć o lepszej przyszłości. Jak pokazuje slogan #Be_a_Trader, MCS koncentruje się na zapewnieniu każdemu handlowcowi na platformie autentycznego doświadczenia „handlu” poprzez różne funkcje i materiały szkoleniowe.

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.