Max Keiser przewiduje, że Bitcoin, Gold, Silver wkrótce zrobią wszystko, co najlepsze.

Popularny zwolennik kryptografii, Max Keiser, dokonał tym razem kolejnej przepowiedni mówiącej, że Bitcoin, Gold, Silver wszystko to sprawi, że cena będzie zawsze wysoka w najbliższym czasie.

To jest pośród Warren Buffet rezygnuje z jego wielomilionowej inwestycji w dolary, ponieważ waluta nadal słabo rośnie.

Max Keiser w swoich przewidywaniach ostrzegał, że Bitcoin obok złota i srebra będzie miał lepsze wyniki niż fiat, poważnie podkreślając, że Warren Buffet wie, co nadejdzie.

RelatedPosts
Adopcja: Szwajcarski ubezpieczyciel zdrowotny oferuje płatności za Bitcoin dla 200.000 klientów.
Dlaczego Bitcoin Code jest lepszy od złota jako magazynu wartości – Winklevoss Twins
21Shares do uruchomienia pierwszej centralnie oczyszczonej krótkiej Bitcoin ETP na niemieckim Xetra
Cena Bitcoina w odwrotnej głowie i ramieniu?

Max Keiser wyjaśnia, że Buffet „wychodzi z USD“.

Według tweeta Maxa Keisera z poniedziałku, który powiedział, że Buffet wprowadza się do Japonii wraz z jego złotą inwestycją potwierdza, że wydostaje się z USD.

Powiedział, że dolar jest dziś w trendzie spadkowym, co ma przełamać kluczowe wsparcie. Bitcoin – Złoto – Srebro w najbliższym czasie zrobi nowe ATH…

Max Keiser odniósł się do przeprowadzki Buffetta do japońskich aktywów, przejmując 5-procentowy udział w największych amerykańskich domach handlowych w ruchu, który wynosi 6 miliardów dolarów.

W raporcie firmy Reuters, Keiser był cytowany jako „Pięć głównych firm handlowych ma wiele spółek joint venture na całym świecie i prawdopodobnie będą one miały więcej“. Mam nadzieję, że w przyszłości mogą pojawić się szanse na obopólne korzyści.

To było po tym, jak Rezerwa Federalna potwierdziła, że pozwoli na wzrost inflacji powyżej celu 2 procent jako środek tymczasowy, co było dużym obciążeniem dla dolara amerykańskiego.

Po zmienności, w poniedziałek indeks walutowy USD (DXY) zaczął gwałtownie spadać, odbijając się od swoich najniższych poziomów od dwóch lat. Pod koniec lipca, kiedy te poziomy pojawiły się po raz pierwszy, Bitcoin zobaczył skok cen do 12 500 dolarów.

Co dalej dla Warrena Buffeta, Bitcoin’a
Mędrzec Omaha jako Bufet jest zwykle nazywany jest znany z tego, że niektóre makro ruchy nawet z jego sceptycznym stoisku na krypto.

W zeszłym tygodniu „Wskaźnik Buffeta“ ostrzegał przed krachem na giełdzie, nawet gdy akcje spółek o dużej kapitalizacji kontynuowały swoje wspinanie się wyżej.

Wcześniej Anthony Pompliano powiedział, że Buffet w końcu kupi Bitcoin po tym jak zainwestuje w złoto. Keiser w tym czasie powiedział, że złoto będzie iskrzyć biegiem wśród inwestorów, pomagając popchnąć BTC/USD do 50.000 dolarów.

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.