3iQ’s The Ether Fund rozpoczyna handel $ CAD na TSX po osiągnięciu 1 miliarda dolarów przez Bitcoin Fund

Kanadyjski zarządzający funduszem inwestycyjnym 3iQ jest dziś w wiadomościach po tym, jak ogłosił, że jego fundusz Ether Fund (TSX: QETH.UN) jest obecnie notowany w dolarach kanadyjskich na giełdzie w Toronto (TSX).

Rozwój, o którym mowa, wynika z faktu, że The Ether Fund otrzymał ogromny popyt ze strony inwestorów po udanej ofercie publicznej funduszu na giełdzie w Toronto. Powitał go Fred Pye, prezes 3iQ, który powiedział:

„Wreszcie, inwestorzy kanadyjscy mają możliwość handlowania funduszem Ether w swojej rodzimej walucie i za pośrednictwem rachunków zdominowanych lokalnie”

Według raportu 3iQ fundusz dokonuje alokacji w 99,9% na aktywa cyfrowe i tylko 0,01% w przypadku USD, co daje inwestorom znaczną ekspozycję na ETH.

Większość inwestorów postrzega ten fundusz jako odpowiednią alternatywę dla bezpośrednich inwestycji w Bitcoin Trader, biorąc pod uwagę, że ich długoterminowy wzrost wartości kapitału można zrealizować za pośrednictwem rachunków zarejestrowanych w Kanadzie RRSP i RRIF.

Ten rodzaj regulowanej ekspozycji na inny typ klasy aktywów na głównych giełdach papierów wartościowych zapewnia doradcom finansowym i instytucjom sposób dokonywania alokacji na kryptowaluty

Ethereum [ETH] jest drugą co do wielkości kryptowalutą na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, z altcoinami handlowanymi na poziomie około 1200 USD w momencie pisania tego tekstu. Podczas gdy ETH wciąż było daleko od przekroczenia ATH wynoszącego 1448 USD, wskaźniki łańcuchowe sugerowały, że altcoin może wkrótce być w drodze.

W rzeczywistości długoterminowe prognozy cenowe dla aktywów cyfrowych były wyjątkowo optymistyczne, a inwestor Global Macro Raoul Pal był jednym z tych, którzy dokonali takich prognoz. Według Pala, opartego na prawie Metcalfe’a, ETH może osiągnąć nowy rekord wszechczasów bliski 20000 $.

Należy również zauważyć, że 3iQ był pierwszym menedżerem inwestycyjnym zatwierdzonym przez Ontario Securities Commission (OSC), który działał jako IFM / PM wielu aktywów kryptograficznych w Kanadzie.

W powiązanych wiadomościach, wczoraj 3iQs Bitcoin Fund przekroczył 1 miliard dolarów w zarządzanych aktywach (AUM).

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.